.
Svensk version
Wersia Polska



Styrelsen för Ogniwo

    Dariusz Gasinski

dariusz.gasinski@ogniwo.se

    Elzbieta Bujak

elzbieta.bujak@ogniwo.se

   

Krystyna Jagielska - Gasinska

krystyna.jagielska-gasinska@ogniwo.se

     
   

Anna Lukasik

KvinnoSIOS

anna.lukasik@ogniwo.se

    Elzbieta Myhrén
kassör

elzbieta.myhren@ogniwo.se

   

Ewa Nordin

KvinnoSIOS

ewa.nordin@ogniwo.se

   

Maria Olsson
kontaktperson för polska myndigheten och institutioner

Ordförande ZOP

maria.olsson@ogniwo.se

   

Grazyna Piatek
kontaktperson för svenska myndigheten och institutioner

Piastowie

grazyna.piatek@ogniwo.se

     

poza zarzadem

   


J
oanna Janasz
delegerat till kulturarbete
 

joanna.janasz@ogniwo.se