.
Svensk version
Wersia Polska



Zarzad Ogniwa

 

  Dariusz Gasinski

dariusz.gasinski@ogniwo.se

    Elzbieta Bujak

elzbieta.bujak@ogniwo.se

   

Krystyna Jagielska - Gasinska

krystyna.jagielska-gasinska@ogniwo.se

   

Anna Lukasik

anna.lukasik@ogniwo.se

   

Elzbieta Myhrén
skarbnik

elzbieta.myhren@ogniwo.se

     

 

   

Ewa Nordin

ewa.nordin@ogniwo.se

   

Maria Olsson
odp. za kontakt z polskimi wladzami i instytucjami

maria.olsson@ogniwo.se

   

Grazyna Piatek
odp. za kontakt ze szwedzkimi wladzami i instytucjami

grazyna.piatek@ogniwo.se

     

poza zarzadem

   

Joanna Janasz 
delegowana d/s kulturalno-oswiatowych

joanna.janasz@ogniwo.se